Pašvaldības policijas darbs aktīvi turpinās arī jaunizveidotajā Kuldīgas novadā

Pašvaldības policijas darbs aktīvi turpinās arī jaunizveidotajā Kuldīgas novadā

Apvienojot Kuldīgas, Alsungas un Skrundas novadu, tika apvienotas arī pašvaldības policijas, par kurām šobrīd atbild jaunā Kuldīgas novada pašvaldības policija. Iedzīvotājiem būtiski nekas nemainās – sabiedriskā kārtība un drošība arī turpmāk tiks nodrošināta gan Kuldīgā un Skrundā, gan visos novada pagastos.
Alsungas pagastā darba dienās no 8.00 līdz 17.00 strādā divas darbinieces, ar kurām var sazināties, zvanot pa tālr. 22007968, savukārt vakara stundās nepieciešamības gadījumā lūgums zvanīt Kuldīgas novada pašvaldības policijas patruļai pa tālr. 28881288.
Savukārt Skrundas pilsētā un tuvējos pagastos arvien sabiedrisko kārtību uzturēs divi inspektori, kuri arīdzan ir pieejami darba dienās no 8.00 līdz 17.00, zvanot pa tālr. 29106501 vai 29446270. Vakara stundās iedzīvotāji aicināti sazināties ar Valsts policiju, zvanot pa tālr. 110.

Kuldīgas novada pašvaldības policija aktīvi turpinās patrulēt pa novadu, reaģēt uz izsaukumiem, kā arī sekot iedzīvotāju sūdzībām un ziņojumiem “WhatsApp” aplikācijā. Pašvaldības policija aicina arī iedzīvotājiem aktīvi līdzdarboties, lai uzlabotu kopējo drošības līmeni novadā.

Pilnveidojot un attīstot darbu pašvaldības policijā, tuvākajā laikā tiks veiktas izmaiņas, taču iedzīvotāji par tām tiks informēti.
KĀRLIS KOMAROVSKIS, Kuldīgas novada sporta skolas sabiedrisko attiecību speciālists

RIČARDA SOTAKA foto

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi