Plānoto notikumu kalendārs Kuldīgas novada pagastos

Plānoto notikumu kalendārs Kuldīgas novada pagastos

Uzmanību! Norises ir atkarīgas no valstī pieņemtajiem lēmumiem, tāpēc ir iespējamas izmaiņas. Precīzākai informācijai par norisēm aicinām sekot līdzi pagastu “Facebook” kontos vai mājas lapās!
ALSUNGĀ
Katru svētdienu 12.00 – 16.00 Alsungā pie kultūras nama (Raiņa ielā 2) – Suitu tirgus.
31. jūlijā un 1. augustā Alsungā, Ziedulejas ielā 1 (laukumā pie kultūras nama) – Suitu amatu diena. Iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes pie suitu amatu meistariem. 31. jūlijā 11.00–16.00 – dažādas darbnīcas. 1. augustā 11.00–15.00 – Suitu amatu dienu dalībnieku darbu izstāde un priekšnesumi Suitu tirgū. Dalība bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.
1. augustā 19.00 Alsungas Ziedulejas estrādē – izrāde “Preilenīte”. Biļetes varēs iegādāties pirms izrādes pie ieejas estrādē, tālr. 23205690. Ieejas maksa: 5 EUR. Pie ieejas jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un izdrukāts vai lejupielādēts sertifikāts, kas apliecina, ka esat vakcinējies pret Covid-19, esat izslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, pēdējo 48 stundu laikā esat veicis Covid-19 testu un tas ir negatīvs vai pēdējo 6 stundu laikā esat veikuši Covod-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs. Bez sertifikāta un personu apliecinoša dokumenta pasākumu var apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam.
7. un 8. augustā Alsungā – ceturtais latviešu dūdenieku saiets suitos. Rīko biedrība “Suitu kultūras mantojums” un “Suitu dūdenieki. Goda viesi (lektori): Valdis Muktupāvels, Leanne Barbo.
12. augustā – Alsungas jauniešu diena. Reģistrācija no 11.00. Skrējiens ar komandu saliedējošiem uzdevumiem, sarunu šovs un mūzikas pauze. Aicināts ikviens vecumā no 12 līdz 25 gadiem. Pieteikšanās, rakstot e-pasta vēstuli liepuielas@gmail.com
21. augustā Alsungas, Gudenieku un Ventspils novada Jūrkalnes pagastā – “Vienas dienas kafejnīcas Suitos”. Šajā dienā kopumā suitos darbosies 21 kafejnīca, tostarp 16 Alsungas pagastā, 3 – Jūrkalnes pagastā un 2 – Gudenieku pagasta Basos. Pie katras no tām būs izveidotas norādes. Pasākuma bukleti un katras mājas kafejnīcas kontaktinformācija būs pieejami tūrisma informācijas centros.

ĒDOLĒ
Jūlijā un augustā Ēdoles kultūras namā skatāma izstāde Jeļenas Egliņas “Lielās puķes”.
31. jūlijā Ēdoles pamatskolas teritorijā – ģimeņu sporta diena. Reģistrācija no 10.00, sākums 11.00.
GUDENIEKOS
Jūlijā Basu tautas nama logos skatāma fotoizstāde “Tradīciju ansamblis Basu suiti”.
Jūlijā Gudenieku kultūras namā skatāmi Genovaites Gūtpelcas adīti mežģīņu plecu lakati (ir iespēja iegādāties).
24. jūlijā no 11.00 Biržu muižas parkā – Annas dienas pastaiga. Būs iespēja apskatīt ekspozīciju “Suitu godi”, parkā varēs apskatīt un iegādāties Genovaites Gūtpelcas adītos mežģīņu plecu lakatus, Daces Nastevičas pērļotos rokdarbus, Annas Nastevičas koka dekorus, rotas un “Bumbuļmaizes” gardumus. Parkā sastapsiet Gudenieku pagasta 2020. gada goda balvas ieguvējus. Pie Basu tautas nama ar savu koncertprogrammu “Mīlestībā” muzicēs Sigita Puriņa un Māris Kupčs.

ĪVANDĒ
Līdz 10. augustam Īvandes bibliotēkā – Ingas Kļavas skalu grozu pinumu izstāde.

KABILĒ
5. augustā 13.00 Kabiles estrādē – “Senioru parka svētki”. Izbaudīsim ģitāras (Aivars Konutis) un saksofona (Aigars Kalviņš) burvīgās skaņas. Pavadīsim kopā jauku pēcpusdienu ar Māri Blāzi un Arti Šimpermani. Ieeja: 3 EUR. Pieteikšanās līdz 2. augustam. Pasākumu varēs apmeklēt pret Covid-19 vakcinētie vai pārslimojušas personas. Sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu būs nepieciešams uzrādīt pie ieejas pasākumā. Tālr. informācijai: 25618976.

KURMĀLĒ
Jūlijā bibliotēkā un Priedaines bibliotēkas Facebook un Instagram kontos (@priedainesbiblioteka) – literatūras izstādes “Literatūras jaunumi Priedaines bibliotēkā” un “Ko darīt, kad nav ko darīt”.
Līdz 31. augustam Priedaines bibliotēkā – fotogrāfiju izstāde “Kurmāles pagasts gadalaikos”.
24. jūlijā 13.00 Vilgāles ezerā – peldēšanas sacensības atklātā ūdenī “Peldam Vilgālē 2021”. 11.30-12.30 reģistrēšanās sacensībām. 13.00 Sacensību atklāšana. Distances: 80 m, 400 m, 2,4 km. Izaicinājuma distance: 800 m. Pieteikšanās līdz 12.jūlijam, aizpildot anketu https://ej.uz/peldam_Vilgale . Dalības maksa: piesakoties iepriekš, 10 EUR, sacensību dienā 15 EUR, pensionāriem 50% atlaide, līdz 16 gadiem bez maksas. Dalības maksa jāiemaksā, reģistrējoties sacensību dienā. Plašāk pa tālr. 29257707 (Inete).

LAIDOS
22. jūlijā Laidu pagasta seniori dosies ekskursijā uz Talsu novadu. Ekskursijā tiks ievērots drošais (zaļais) menis. Informācija pa tālr. 29604482.

NĪKRĀCĒ
Līdz 30. jūlijam Nīkrāces atpūtas centra logos var aplūkot Ingas Ezerietes fotoizstādi “Ziedu laikā”.

PELČOS
25. jūlijā – aktīvās atpūtas diena ģimenēm Damba dīķos. Sīkāka informācija afišās, Pelču Pagrabiņa feisbuka lapā vai zvanot pa tālr. 26354396 (Baiba).

RAŅĶOS
Līdz 26. jūlijam Raņķu pagasta bibliotēkā – izstāde “Irēnas Rusakovas hobijs”. Tajā apskatāmas pašu rokām darinātas gleznas no atlasa lentītēm, apgleznoti trauki un pudeles, dažādi citi dekori un dizaina elementi.

RENDĀ
Jūnijā Rendas pagasta bibliotēkā – Edgara Egliena fotoizstāde.

RUDBĀRŽOS
14. augustā 9.00 – Rudbāržu 5. sporta svētki. Plašāka informācija un afiša par pasākumu būs pieejama jūlija beigās.

SNĒPELĒ
23. jūlijā 22.00 Snēpelē – nakts orientēšanās pagasta teritorijā. Starts pie Snēpeles muižas. Komandām vai individuālajiem dalībniekiem lūgums pieteikties kultūras namā vai pa tālr. 27843792 līdz 22. jūlijam.
7. augustā ap launaga laiku Snēpeles pagasta centru pieskandinās 5. kapelu saieta dalībnieki. Pēc tam no 17.00 amatnieku un mājražotāju tirgus lustes ar pārsteigumiem. Tirgoties gribētājus lūdzam oieteikties kultūras namā pa tālr. 27843792.

VĀRMĒ
Ikkatram ir iespēja izstaigāt un iepazīt Vārmes pagastu no cita skatpunkta. Saņem norādes, izpildi uzdevumus un pavadi laiku citādāk! Norādes pieejamas līdz augusta beigām. Katru mēnesi trīs precīzākie un veiksmīgākie dalībnieki saņems balviņas. Plašāk: varme.lv vai pa tālr. 29820429.
Patīk zīmēt? Vai raksti dzeju? Vārmes pagastā līdz augusta beigām ir aktīvs konkursiņš “Neslēp savus talantus”. Aicināts piedalīties ikviens vārmenieks. Konkursa nolikums un plašāka informācija: varme.lv.

 

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi