Autovadītāju ievērībai

Autovadītāju ievērībai

Braukšana apstākļi valsts ceļu tīklā šobrīd kopumā ir apmierinoši, taču vietējās un reģionālās nozīmes autoceļiem, posmos kas ir meža apvidū ir iespējams apledojums un tā saucamais “melnais ledus”, jo lai arī gaisa temperatūra ir virs nulles, zeme temperatūra meža apvidū vēl var saglabāties zem nulles. Autovadītājiem jārēķinās, ka uz grants autoceļiem ir iestājies šķīdonis un tie var būt grūti izbraucami.
Šķīdonis uz grants ceļiem iestājas pavasarī un rudenī, kā arī mainīgos laika apstākļos, kad uz ceļiem nonāk liels ūdens daudzums. Ceļa pamatnei pārmitrinoties, grants seguma ceļu nestspēja būtiski samazinās. Lai novērstu šo ceļu sabrukumu, uz daudziem autoceļiem tiek ieviesti pagaidu satiksmes ierobežojumi kravas autotransportam. Transporta masas ierobežojumi tiek ieviesti un atcelti pēc katra konkrētā ceļa faktiskā stāvokļa un iespējamo bojājumu izvērtēšanas.

Aicinām autovadītājus ievērot ierobežot pārvietošanos pa autoceļiem, kamēr ceļu stāvoklis uzlabojas.

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi