Alsungas novada iedzīvotāji aicināti  pieteikt elektroiekārtu bezmaksas izvešanu

Alsungas novada iedzīvotāji aicināti pieteikt elektroiekārtu bezmaksas izvešanu

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar SIA ,,Eco Baltia vide”, SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” un veikaliem ,,top!” šķirošanas kampaņā Vislatvijas ,,Elektronikas šķiratlons” aicina Alsungas novada iedzīvotājus līdz 14. septembrim pieteikt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem. Piedaloties akcijā, ir iespēja laimēt noderīgas balvas – veikalu ,,top!” dāvanu kartes 20 un 30 eiro vērtībā un īpašu balvu no pašvaldības SIA ,,Ventspils labiekārtošanas kombināts”.
Pieteikties elektronikas izvešanai var, aizpildot reģistrācijas anketu šeit - https://ej.uz/elektronikas_skiratlons, zvanot pa tālr. 27853830 vai rakstot uz e-pastu elektronika@ecobaltiavide.lv, norādot precīzu adresi, apjomu un kontaktinformāciju.

Elektrotehnikas savākšana no pieteiktajām adresēm Alsungas novadā notiks no 22. līdz 25. septembrim, sākot no plkst. 7.00, visas dienas garumā. Drošības nolūkos elektronikas savākšana notiek bezkontakta veidā. Visai pieteiktajai tehnikai tās izvešanas dienā jābūt novietotai pie nama vai ēkas ārdurvīm un ārpus nožogotas teritorijas, brīvi pieejamā vietā to savākšanai.

Akcijā iedzīvotāji var nodot gan lielo sadzīves tehniku, tostarp ledusskapjus, veļas mašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas u.c., gan arī mazo tehniku, piemēram, mikroviļņu krāsnis, blenderus, elektriskos svarus, fēnus, virtuves kombainus un citas ierīces, kā arī papildu var kopā ar elektroniku nodot uzkrātās baterijas un akumulatorus. Lai pieteiktu izvešanu adresē, minimālajam kopējam nodoto lietu svaram jābūt vismaz 30 kg.  

Aicinām ievērot, ka akcijā var nodot tikai nolietotās elektropreces, akumulatorus un baterijas. Netiks savākti citi atkritumu veidi, piemēram, mēbeles, logi, durvis, podi u.c.

Piedaloties ,,Elektronikas šķiratlonā”, ikviens dalībnieks varēs pretendēt uz patīkamām un noderīgām balvām. Visi Alsungas novada dalībnieki piedalīsies izlozē par veikala “top!” dāvanu karti 20 eiro vērtībā un balvām no pašvaldības SIA ,,Ventspils labiekārtošanas kombināts”.  Savukārt tas, kurš akcijas laikā nodos lielāko elektrotehnikas apjomu, saņems veikala ,,top!” dāvanu karti 30 eiro vērtībā.

Vairāk par šķirošanas kampaņu Vislatvijas ‘’Elektronikas šķiratlons” lasi Latvijas Zaļā punkta mājas lapā www.zalais.lv sadaļā “Jaunumi”. Jautājumu gadījumā par akcijas norisi aicinām sazināties, zvanot pa tālr. 27853830 vai rakstot uz e-pastu elektronika@ecobaltiavide.lv .

 

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi