Valts policija informē par infekcijas izplatīšanu paredzēts sods

Valts policija informē par infekcijas izplatīšanu paredzēts sods

Saistībā ar noteiktajiem papildu lēmumiem COVID-19 ierobežošanai Latvijā:
Ņemot vērā 14.03.2020. Ministru kabineta pieņemtos lēmumus, lai mazinātu vīrusa izplatīšanas iespējas, turpmāk tiek atcelti un aizliegti visi sabiedrībai organizētie publiskie svētku, piemiņas, izklaides, kultūras, sporta, reliģiskie un atpūtas pasākumi, tostarp arī pasākumi naktsklubos un diskotēkas, kā arī sapulces, gājieni un piketi. Savukārt iepriekš neorganizētos pulcēšanās pasākumos kultūras, izklaides, atpūtas, sporta klubos, naktsklubos un reliģisko norišu vietās var atrasties ne vairāk par 50 cilvēkiem vienlaicīgi un šo vietu darba laiks nedrīkst pārsniegt pulksten 23.00.
Valsts policija sadarbībā ar pašvaldības policiju uzraudzīs sabiedriskās vietas, kur varētu pulcēties cilvēki, kā arī, saņemot informāciju par tiem, policija attiecīgi reaģēs. Ierobežojošo pasākumu mērķis ir galvenokārt novērst vai pārtraukt personu masveida pulcēšanos. Katrs gadījums tiks vērtēts individuāli.

Vēršam uzmanību, ka gadījumos, ja netiks ievēroti MK rīkojumā noteiktie drošības pasākumi, var tikt piemērota arī atbilstoša administratīvā vai kriminālā atbildība.

Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot noteiktos piesardzības pasākumus. Vienlaicīgi aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, kā arī mediķu dotajiem norādījumiem. 

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi