Iespēja pieteikties mācībām Latvija.lv pakalpojumi un to lietošana

Iespēja pieteikties mācībām Latvija.lv pakalpojumi un to lietošana

Kurzemes NVO centrs aicina nevalstisko organizāciju pārstāvjus piedalīties vienas dienas bezmaksas praktiskās mācībās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) īstenotās programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros par valsts pārvaldē izstrādāto e-risinājumu izmantošanu dažādās dzīves situācijās. Mācības norise plānota 17. februārī no plkst. 10.30 – 18.00, Kuldīgā, Koprades telpā “METRO”.
Obligāta pieteikšanās!
Pieteikšanās apmācībām, rakstot uz e-pastu liga@kurzemesnvo.lv vai zvanot: +371 20336896.
Lūgums pieteikties līdz 10. februārim (ieskaitot).
Katram dzīvē rodas situācijas, kad to risināšanai ir nepieciešams izmantot valsts vai pašvaldību sniegtos pakalpojumus. Būtiski, lai dzīves situāciju varētu atrisināt ātri, ērti un vienkāršā veidā. Pašlaik portālā Latvija.lv ir pieejami vairāk nekā 700 valsts un pašvaldību izstrādāti e-pakalpojumi, kas ļauj iestāžu pakalpojumus saņemt attālināti ar informācijas un komunikācijas tehnoloģiju palīdzību. Iedzīvotājam ir nepieciešams tikai dators, internets un identifikācijas līdzeklis, lai autorizētos e-risinājuma izmantošanai. E pakalpojumu izmantošana ir ērta, jo jebkurš datora un interneta lietotājs var pieprasīt e-pakalpojumu sev izdevīgā brīdī, neatkarīgi no iestādes darba laika.
Kā lietot e-pakalpojumus portālā Latvija.lv? Kas nepieciešams, lai izmantotu e-pakalpojumus? Kas ir eParaksts un e-adrese, kā un kāpēc šos rīkus izmantot? Šo un daudz ko citu uzzināsi, piedaloties mācībās.
Uz mācībām aicināti visi tie NVO pārstāvji, kas ne vien paši uzzināt, kādi e-risinājumi izstrādāti valsts pārvaldē un kā tos izmantot, bet arī vēlas dalīties iegūtajās zināšanas ar citiem NVO biedriem un saviem līdzcilvēkiem, tādējādi veicinot e-risinājumu izmantošanu sabiedrībā kopumā.

Mācību norises vieta: Koprades telpa METRO, Liepājas iela 8, Kuldīga.
Vietu skaits ir ierobežots!

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi