Alsungas novadā Stikla šķiratlonā sašķirotas 5,84 tonnas stikla

Alsungas novadā Stikla šķiratlonā sašķirotas 5,84 tonnas stikla

Alsungas novadā noslēdzies SIA “Eco Baltia vide” un Latvijas Zaļā punkta sadarbībā ar partneriem rīkotais Vislatvijas “Stikla šķiratlons”, kura laikā no iedzīvotājiem viņu dzīvesvietās pieņēma izlietoto un nevajadzīgo stikla iepakojumu. Alsungas novadā Vislatvijas “Stikla šķiratlonam” pieteicās 23 mājsaimniecības, kas sašķirojušas un pārstrādei nodevušas 5,84 tonnas stikla atkritumu – dažādas nevajadzīgās pudeles un burkas.
Katrā pašvaldībā, kas piedalās “Stikla šķiratlonā”, starp akcijai pieteiktajām adresēm tiek izlozētas veikalu “top!” dāvanu kartes 20 eiro vērtībā. Savukārt dāvanu karti 30 eiro vērtībā, saņem tas dalībnieks, kurš konkrētajā pašvaldībā ir sašķirojis un nodevis visvairāk stikla pudeļu un burku (kg). Stikla taras izvešanas laikā arī Alsungas novadā visas pieteiktās adreses tika automātiski reģistrēta dalībai loterijā.
Vislielāko daudzumu, proti, aptuveni 1,35 tonnas tukšās taras, sašķiroja un akcijas ietvaros nodeva Dzintra no Alsungas pagasta, kura saņems veikalu “top!” dāvanu karti 30 eiro vērtībā.
Savukārt veikalu “top!” dāvanu kartes 20 eiro vērtībā izlozes rezultātā saņems Kristīne no Alsungas pagasta un Antra no Alsungas. Ar dāvanu karšu saņēmējiem sazināsimies individuāli.
SIA “Eco Baltia vide”, AS “Latvijas Zaļais punkts” un veikali “top!” pateicas Alsungas novada pašvaldībai un iedzīvotājiem par aktīvo dalību projektā un kopīgi paveiktajiem zaļajiem darbiem tīrākai Latvijai.
Projektā visa gada garumā ir aicināta piedalīties ikviena Latvijas pašvaldība, lai tās iedzīvotāji varētu pieteikt bez maksas stikla taras savākšanu savā adresē, ko veiks SIA “Eco Baltia vide”. Savu dalību Vislatvijas “Stikla šķiratlonā” pieteikušas jau 34 pašvaldības: Garkalne, Ādaži, Tērvete, Vecumnieki, Salaspils, Sigulda, Bauska, Olaine, Babīte, Lielvārde, Jēkabpils, Krustpils, Līvāni, Saldus, Brocēni, Ludza, Durbe, Madona, Riebiņi, Rēzekne, Rēzeknes novads, Kārsava, Cibla, Viļāni, Kuldīga, Skrunda, Amata, Auce, Mālpils, Preiļi, Viesīte, Alsunga, Daugavpils novads un Ventspils novads.

 

 

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi