Seminārs Mīti. Tūrisma piedāvājuma veidošana

Seminārs Mīti. Tūrisma piedāvājuma veidošana

13.jūnijā Ventspils muzejā notiks pēdējais seminārs kuršu senvēstures semināru ciklā. Tajā Dr.hist. Armands Vijups pieskarsies eksperimentālās arheoloģijas tēmai un dzelzs ieguvei kuršu laikos, folklorists un literatūrzinātnieks Dr.philol. Ingus Barovskis ievedīs mūs seno mītu pasaulē. Mārketinga un komunikācijas stratēģe Liene Kupča runās par mārketinga mītiem un mītiem par mārketingu muzejiem un citām vērtīgā mantojuma organizācijām. Kā pati saka: „Ticu un zinu, ka mums visapkārt ir daudz nozīmīgu un svarīgu vēstures liecību, kuras katrs varam izstāstīt vēl labāk, rosinošāk un paliekošāk. Atliek izlemt par to kā, kad un kur to vislabāk paveikt”.

Seminārs norisināsies Ventspils muzejā, Jāņa ielā 17.
Aicinu dalību seminārā pieteikt līdz 2019. gada 10.jūnijam,
aizpildot pieteikumu: https://ej.uz/kursi_Ventspils

Pasākumu darba valoda – latviešu. Dalība bez maksas, vietu skaits ierobežots.

Semināra programma - šeit
Papildu informācija: aiva.jakovela@kurzemesregions.lv

Projekta publicitātes nodrošināšanai pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana.
Šo apmācību semināru organizē Kurzemes plānošanas reģions projektā „Tūrisma maršruts „Baltu ceļš””, ko finansē Eiropas Savienības V-A Interreg Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbība programma 2014. – 2020.gadam.

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi