Aicinām skolēnus reģistrēties vasaras darbam

Aicinām skolēnus reģistrēties vasaras darbam

Elektroniski reģistrēties pasākumam skolēni varēs no 2019. gada 13.maija līdz 17.augustam. Reģistrēšanās tiks uzsākta pa reģioniem:
13.maijā Latgales reģions;
14.maijā Zemgales reģions;
15.maijā Kurzemes reģions;
16.maijā Vidzemes reģions;
17.maijā Rīgas reģions.
Kā var pieteikties dalībai?
Skolēniem dalībai Pasākumā jāreģistrējas elektroniski Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā.
Pasākuma organizēšanas noteikumi paredz, ka skolēns jau pirms reģistrācijas pasākumā var vienoties ar konkrētu darba devēju par darba vietu un laiku. Ja skolēns nav vienojies ne ar vienu darba devēju, tad pieteikuma reģistrācijas secībā saņems informāciju telefoniski vai ar e-pasta starpniecību par iespēju pretendēt uz brīvajām darba vietām.
http://www.nva.gov.lv/docs/31_58de091b419573.80342210.jpg Skolēnam ir jāreģistrējas tajā reģionā un novadā, kura teritorijā viņš vēlas strādāt! Tas nozīmē, ka ja skolēns dzīvo, piemēram, Jelgavā, bet ir vienojies ar darba devēju, ka strādās Kuldīgas filiāles apkalpojošā teritorijā- reģistrējoties izvēlas Kuldīgas filiāli.
Informācija skolēnu vecākiem:
Vienam no vecākiem ir tiesības saglabāt nodokļa atvieglojumu par vasaras brīvlaikā strādājošu skolēnu. Vairāk: https://www.vid.gov.lv/lv/vienam-no-vecakiem-ir-tiesibas-saglabat-nodokla-atvieglojumu-par-vasaras-brivlaika-stradajosu-2 

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi