Piesaki savu talkošanas vietu Alsungā

Piesaki savu talkošanas vietu Alsungā

Šogad Lielā Talka Latvijā notiks 27.aprīlī un tajā aicinām cilvēkus ne tikai vākt atkritumus, bet arī tos vācot šķirot. Tas tiks darīts, lai veicinātu izpratni par plastmasas piesārņojumu, tās kaitīgo ietekmi uz vidi un izpratni par plastmasu kā videi bīstamu atkritumu, kas rada augsnes piesārņojumu un siltuma akumulāciju augsnē un ūdeņos. Iedzīvotāji tiks aicināti talkā šķirot, atdalot plastmasu no citiem atkritumiem. Tāpēc talku vietām tiks piešķirti zilas un baltas krāsas maisi.

Zilie tiks paredzēti plastmasai,
Baltie – citiem atkritumiem.
Aicinām oficiāli pieteikt savas talkas vietas mājas lapā WWW.TALKAS.LV, norādot atbildīgo personu par talkas organizēšanu, kam būs iespējams saņemt maisus un vienoties ar pašvaldību par savākto atkritumu aizvešanu. Par piegružotajām sakopjamām vietām aicinām ziņot pašvaldībai, kā arī jūsu izvēlētajai talkošanas vietai nepieciešamos talkas maisus lūgums pieteikt Komunālā iecirkņa vadītājam Kristapam Ansonam (24990996, e-pasts – komunālie@alsunga.lv).
Aicinām iedzīvotājus piedalīties sakopšanas talkā un kopīgi padarīt mūsu novadu sakoptāku un skaistāku!

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi