Fotokonkurss

Fotokonkurss

Klāt ir ziema un arī fotokonkurss! Vienu brīdi snieg, bet jau nākošajā līst. Šajā tik mainīgajā laikā ikvienam ir iespēja meklēt un pieķert ziemu Alsungā tās visskaistākajā brīdī. Noķer ziemu aiz astes, dalies ar to un, iespējams, saņemsi apkārtējo atzinību un balvu!

Līdz 7. februārim iesūti mums e-pastā alsungastic@gmail.com vienu savu šī gada ziemā Alsungas novadā uzņemto fotogrāfiju, kurā redzama ziemas ainava, cilvēki, aktivitātes, emocijas vai jebkas cits, kas ataino ziemu Alsungā. Sūtot fotogrāfiju, tematā norādi “Meklē ziemu Alsungā!” kā arī tekstā uzraksti vārdu, uzvārdu, fotografēšanas vietu un datumu, kurā fotogrāfija uzņemta.

Iesniedzot fotogrāfijas, autors tās bez atlīdzības nodod Alsungas TIC īpašumā, kas patur tiesības iesniegto fotogrāfiju izmantot savām vajadzībām. Alsungas TIC apņemas nodrošināt iesūtīto fotogrāfiju autoru autortiesību aizsardzību, publicējot fotogrāfijas, norādot autora vārdu, uzvārdu.

Visas iesūtītās fotogrāfijas tiks vērtētas publiskajā balsojumā Alsungas TIC Facebook lapā (visitAlsunga) periodā no 08.02.2019. - 14.02.2019.

Trīs labāko bilžu autori, kas iegūs visvairāk “LIKE” (patīk) visitAlsunga Facebook lapā iegūs balvas no tējnīcas “Sapņotava”, suitu amatniecības un mākslas telpas “Rija” vai kādu saldu pārsteiguma balvu.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti Alsungas TIC Facebook lapā 15.02.2019.

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi