Uzņēmēji var pieteikties finansējumam kopīgu produktu attīstīšanai un mārketingam ar igauņiem

Uzņēmēji var pieteikties finansējumam kopīgu produktu attīstīšanai un mārketingam ar igauņiem

No š.g. 24.septembra līdz 2019.g. 3.janvārim INTERREG Igaunijas-Latvijas programmā ir atvērts 4. konkurss, kura ietvaros sadarbības projektus kopīga produkta vai pakalpojuma izveidošanai, kā arī kopīgo produktu mārketingam aicināti iesniegt mazie un vidējie uzņēmumi (MVU), kuriem ir savs funkcionējošs produkts vai pakalpojums.
Lai pieteiktos konkursam, projektā jāpiedalās vismaz vienam MVU no Latvijas (Kurzemes, Pierīgas, Rīgas un Vidzemes reģioniem) un vienam MVU no Igaunijas (Dienvidigaunijas un Rietumigaunijas reģioniem).
Šajā konkursā no Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) kopīgu projektu īstenošanai ir plānots piešķirt aptuveni 1,5 miljonus euro. Rezultātā ir sagaidāma to uzņēmumu skaita palielināšanās, kas piedalīsies pārrobežu biznesa veidošanā un ieviesīs tirgū kopīgi attīstītus produktus un pakalpojumus.
Papildus uzņēmējiem piedāvātajām iespējām 4.konkursā projektu pieteikumus var sniegt arī programmas prioritātē “Integrēts darba tirgus: uzlaboti apstākļi pārrobežu darbavietu pieejamībai”. ERAF pieejamais finansējums kopīgiem projektiem ir ap 250 000 euro.
Plašāku un detalizētāku informāciju par minētā konkursa nosacījumiem un prasībām pieteicējiem (it īpaši MVU) var gūt programmas mājaslapā šeit: https://estlat.eu/en/for-applicants/for-4th-call-applicants
Lai sasniegtu pozitīvus rezultātus, pirms projekta pieteikuma iesniegšanas, ir obligāti jāizveic konsultācijas ar Kopīgo sekretariātu. Konsultācijas par konkursa nosacījumiem sniegs konsultanti programmas Kopīgajā sekretariātā gan Rīgā, gan Tartu. Kontaktinformācija ir pieejama šeit: https://estlat.eu/en/contacts
INTERREG Igaunijas-Latvijas programma ir viena no 60 pārrobežu sadarbības programmām, kuras tiek īstenotas Eiropas Savienības iekšējām robežām pieguļošos reģionos. Programmu ievieš Igaunijas Republikas Valsts Apvienoto Pakalpojumu Centrs. Latvijā nacionālās atbildīgās iestādes funkcijas veic Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija. Programmu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
Kontaktinformācija: Vineta Šnore, Tālr. + 371 29274310; e-pasts: vineta.snore@estlat.eu

Vairāk informācija pieejama - šeit

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi