Bērnu žūrijas noslēguma pasākums

Bērnu žūrijas noslēguma pasākums

1.decembrī plkst 1030 notika Bērnu žūrijas pasākums pirmsskolas izglītības iestādē “Miķelītis”.Pasākums sākās jau ar mazo ekspertu uzstāšanos – muzikālu priekšnesumu.
Tad kopā pie galda tika pārrunātas izlasīto grāmatu tēmas. Eksperti ļoti precīzi atraktīvi atstāstīja interesantāko grāmatu saturu un izdarīja savu vērtējumu.
Izrādījās gaumes bija tik dažādas, ka pirmo trīs vietu sadalījums bija atšķirīgs. To eksperti atspoguļoja arī savās anketās. Pirmā vieta Anitas Kreituses “Puika, kas zīmēja kaķus”, otrā – Maikla Bonda” Pasaka par peļu pili”, trešā – Maija Laukmane – “Divdesmit pieci mākoņi” Pēc grāmatu izvērtēšanas bērni sēdās pie galda lai nedaudz pamielotos ar saldumiem un augļiem.
Noslēgumā Bērnu žūrijas eksperti tika apbalvoti par piedalīšanos projektā. Un savukārt no ekspertu puses saņēmu no katra individuālu pašu gatavotu paldies par doto iespēju piedalīties Bērnu žūrijā.
Atvadījāmies ar dziesmu un norunu tikties nākošajā gadā bibliotēkā.
Bibliotekāre – Ausma

 

 

 

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi