Pagarināta pieteikšanās apmācību programmai vecākiem “Bērna Emocionālā Audzināšana” (BEA)

Pagarināta pieteikšanās apmācību programmai vecākiem “Bērna Emocionālā Audzināšana” (BEA)

Alsungas sociālais dienests aicina pieteikties “Bērna Emocionālā Audzināšana” (BEA) apmācību programmai vecākiem, kuriem ir bērni vecumā no dzimšanas līdz 7 gadu vecumam. BEA programmā ir izdalītas 10 tēmas jeb soļi (piemēram, temperaments, ķermeņa kontrole, piesaiste, spēlēšanās un fantāzija, valoda un komunikācijas prasmes, pašvērtējums, disciplinēšanas metodes, emociju pašregulācija, problēmu risināšana) un katrā solī vecākiem tiek sniegta plaša, uz empīriskiem pētījumiem  balstīta informācija par bērna attīstību un audzināšanas principiem. Liela uzmanība programmā tiek  pievērsta arī vecāku pašu bērnības pieredzei un tās ietekmei uz viņu uzvedību un mijiedarbību ar bērnu; kā arī vecākiem tiek piedāvāti praktiski uzdevumi un mājas darbi.

Pieteikties līdz š.g. 17. novembrim Alsungas sociālajā dienestā Pils iela 1 vai zvanot pa tālr. 25652169;27807982;63321307.

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi