Tautas saimes grāmata

Tautas saimes grāmata

  Latvijas nu jau gandrīz 100 gadu ilgajā vēstures nogrieznī vēl nav bijis grāmatas, kas būtu bijusi rakstīta tikai ar roku, kuru rakstītu pati tauta, un kur ikvienam iedzīvotājam būtu bijusi iespēja to darīt!

  Ar šo „Tautas saimes grāmatu” mums ikkatram ir unikāla iespēja ļoti personiski uzrunāt valsti, uzticēt savus spožākos mirkļus un savas emocijas, uzticēt Latvijai tās simtgadē savu piedzīvoto un pārdzīvoto, paskatoties uz savu dzīvi Latvijas valsts 100 gadu pastāvēšanas kontekstā.
  Katrs cilvēks, kas dzīvo Latvijā un jūtas piederīgs Latvijas valstij, neatkarīgi no savas etniskās vai reliģiskās piederības varēs rakstīt savu šīs grāmatas daļu.
  Grāmatas iecere ir radīt nevis vienkārši laimes vēlējumu apkopojumu, bet iet daudz dziļāk – lai tiem, kas lasīs grāmatu, pavērtos dažādu laikmetu ainas visu Latvijas 100 gadu garumā, lai atklātos dažādi dzīves stāsti, kas kā liecības raksturotu gan cilvēku gaitas Latvijā, gan mūsu kopējo ceļu arī globālajā kontekstā.
  Šī Latvijas valsts simtgadei veltītā „Tautas saimes grāmata” ir Rīgas Aktīvo senioru alianses iniciatīva
  Jo tas viss kopā veido mūsu tautas vēsturisko atmiņu, mūsu kopējās liecības par tautas noieto ceļu!
KAS VAR RAKSTĪT?
• Rakstīt var ikviens!
• Rakstīt var individuāli, ģimenes, klases, pašdarbības kolektīvi, biedrības u.c.
KAS JĀRAKSTA?
• Savus iespaidus un redzējumu, savu vēstījumu un rosinājumu.
• Jo tas viss kopā veido mūsu tautas vēsturisko atmiņu, mūsu kopējās liecības par tautas noieto ceļu!
KĀ JĀRAKSTA?
• Rakstītajam var pievienot fotogrāfijas (izprintēt un ielīmēt grāmatā).
• Nav jāraksta gari (3 – 4 ieraksti vienā lapā), bet var rakstīt arī garāk.

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi