Lauksaimniecības jomā uzdarbojas krāpnieki!

Pēdējā gada laikā Valsts policijā vērsušās vairākas personas, kuras, vēloties iegādāties lauksaimniecības tehniku, kļuvušas par krāpšanas upuriem. Valsts policija uzsākusi izmeklēšanu, kuras laikā noskaidrots, ka patiesi lauksaimniecības jomā aktivizējušies krāpnieki, kuri, piedāvājot iegādāties neesošu lauksaimniecības tehniku, izkrāpuši avansa maksājumus vairāku desmitu tūkstošu eiro vērtībā.
Situācija Kurzemē:
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē ir konstatēti divi šādi krāpšanas gadījumi. Krāpnieki darbojas pēc vienas shēmas un arī Kurzemē konstatētajos gadījumos krāpnieki sludinājumu ir izvietojuši kādā no portāliem. Viens šāds krāpšanas gadījums ir reģistrēts Talsu iecirknī, bet otrs - Kuldīgas iecirknī. Abos gadījumos personas, kuras vēlējušās iegādāties traktortehniku, ir pārskaitījušas daļu no preces vērtības krāpniekiem un tad, kad nauda saņemta, krāpnieki vairs nav bijuši sazvanāmi. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē par šiem gadījumiem ir uzsākti kriminālprocesi.

Sīkāk-šeit:

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi