Etniskās kultūras centrs “Suiti“

Biedrība "Etniskās kultūras centrs „Suiti”" tika nodibināta 2001. gada 18. decembrī ar mērķi sekmēt suitu novada kā etniskas kopienas apzināšanu un suitu kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, aizsargāšanu un līdzsvarotu attīstību. Lasīt tālāk

Biedrība "Suitu novads"

Biedrības darbība galvenokārt ir saistīta ar publisku aktivitāšu organizēšanu, suitu kultūras mantojuma apzināšanu un ievietošanu internetā, finansu piesaistes projektu rakstīšanu, politisko lobēšanu, kā arī publicitātes veidošanu presē.

Lasīt tālāk

Suitu amatnieki

Biedrība "Suitu amatnieki" dibināta 2011.gada februārī. To dibināja 13 mākslinieki, amatnieki un rokdarbnieces, kas dzīvo Suitu novadā.
Biedrības mērķi ir popularizēt amatniecību Suitu novadā, Latvijā un pasaulē, saglabāt Suitu kultūras mantojumu, reklamēt Suitu novada unikalitāti.

Lasīt tālāk

Suitu kultūras mantojums

Biedrība Suitu Kultūras mantojums ir dibināta 2013.gadā.
Tajā apvienojušies biedri, kuriem ir svarīgi saglabāt suitu kultūras mantojuma vēsturiskās vērtības.

Lasīt tālāk

Alsungas keramika

Biedrība „Alsungas keramika” tika nodibināta 2013.gada februārī. Ideja par biedrības izveidošanu radās apvienojoties aktīviem vietējiem iedzīvotājiem ar vēlmi apgūt jaunas prasmes un iemaņas keramikas jomā un neapstāties pie padarītā.

Lasīt tālāk

x
Alsungas novada pašvaldības mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit. Labi