Noslēgusies Ģimenes diena

Noslēgusies Ģimenes diena

Noslēgusies Ģimenes diena, kas notika 2.novembrī Alsungas kultūras namā. Ģimenes dienas ietvaros tika atklāts “Mobilais bērnu stūrītis”, kura izveidošana dos iespēju ģimenēm ar maziem bērniem apmeklēt plašāku klāstu pasākumus, arī tādus, kuri bērniem nav tik aizraujoši un bērni nespēj noturēt uzmanību visa pasākuma garumā.
Ģimenes dienā visiem dalībniekiem tika dota iespēja iesaistīties dažādās radošās darbnīcās, izveidot pašiem savu ģimenes auto un piedalīties sacensības par ātrāko ģimenes vāģi. Pusaudžiem tika piedāvātas interaktīvas aktivitātes. Visi dalībnieki, gan lieli, gan mazi, ar aizrautību varēja vērot zinātnisko izrādi ar dažādiem laboratorijas eksperimentiem. Dažu eksperimentu īstenošanā varēja piedalīties arī skatītāji. Pasākumu noslēdzām ar pašu veidotu salūtu, par kuru bērniem bija liels prieks.
Ģimenes diena un “Mobilais bērnu stūrītis” tika izveidots Latvijas valsts budžeta finansētas mērķprogrammas “Projektu konkurss par finansiālu atbalstu pašvaldībām un nevalstiskām organizācijām ģimenei labvēlīgas vides veidošanai sabiedrībā” projekta Nr.2/GIMEN/19/013 “Mobilā bērnu stūrīša izveide Alsungas kultūras namā” ietvaros. Kopējais finansējums 4787,37 EUR.