Individuālas konsultācijas jaunajiem un esošajiem uzņēmējiem 16. janvārī Alsungā

Individuālas konsultācijas jaunajiem un esošajiem uzņēmējiem 16. janvārī Alsungā

 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas biznesa inkubators sadarbībā ar biedrību “Darīsim paši!” un ALTUM, Alsungas novada jaunajiem un esošajiem uzņēmējiem piedāvā individuālas konsultācijas par atbalsta iespējām uzņēmējdarbības uzsākšanai, izmantojot LEADER pieeju, LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora un ALTUM iespējas.

Interesentiem būs iespēja saņemt konsultācijas un informāciju par pieejamo atbalstu
LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora pirmsinkubācijas un inkubācijas dalībniekiem - jaunajiem uzņēmējiem un biznesa ideju autoriem.
ALTUM iepazīstinās ar valsts atbalsta iespējām uzņēmējdarbības attīstībai: starta programmu (kuru var apvienot ar LEADER), MVU izaugsmes aizdevumu, eksporta un kredīta garantijām, lai mazinātu savus riskus.

Biedrība “Darīsim paši!” dalīsies ar aktivitātes "Vietējās ekonomikas stiprināšana (uzņēmējdarbības projekti)" iespējām un nosacījumiem, pamatojoties uz izsludināto atklāta konkursa projektu pieteikumu pieņemšanas 4. kārtu LEADER programmā. Projekta konkursā var iesniegt projekta pieteikumus, kuros plānota pamatlīdzekļu iegāde jaunas uzņēmējdarbības izveidošanai vai esošās darbības attīstīšanai.

Lai saņemtu individuālās konsultācijas un informāciju par jums interesējošiem jautājumiem, lūgums pieteikties rakstot vai zvanot:

E-pasts: ronalds.veiss@alsunga.lv  
Tel.: 20270718

Norises vieta un laiks:
16. janvārī, plkst. 10:00 - 14:00, Alsungas novada pašvaldībā, Pils ielā 1, Alsungā.

Papildu informācija:
Kuldīgas biznesa inkubators
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pilsētas laukums 4, Kuldīga, LV-3301, Latvija
Tālrunis: 62400905
E-pasts: liga.raituma@liaa.gov.lv