Lūst vai plīst - pieredzes stāsti uzņēmējdarbībā

Lūst vai plīst - pieredzes stāsti uzņēmējdarbībā

Stāstītāja uzdevums ir parādīt savas pieredzes ieguvumus un dalīties ar tiem, iedvesmojot un iedrošinot nebaidīties attīstīt biznesa idejas un doties uz priekšu, lai tur lūst vai plīst. Katram uzņēmējam ir savs stāsts, tie mēdz būt līdzīgi, bet ne vienādi.

Pasākuma runātājs Jānis Kļaviņš dalīsies savā stāstā ar savu pieredzi uzņēmējdarbībā uzsvaru liekot tieši uz tiem biznesiem, kuri nav izdevušies, jo arī no šādas pieredzes mēs varam ļoti daudz mācīties. Neizpaliks arī izdevušies stāsti (restorāna tīkls “Chickenson`s”, bārs “Nemiers”, koprades vide “Rīga Powerhouse”, restorāna tīkls Rīgā “Fontain Delisnack” u.c.).

Stāstnieks: Jānis Kļaviņš – uzņēmējs, LIAA Valmieras BI vadītājs un mārketinga profesionālis ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi reklāmā un mārketingā. 5 gadus pasniedz mūžizglītības kursus “Inspired Academy” mārketinga pamatos, mārketinga stratēģijās, zīmolvadībā, mārketinga komunikācijās, patērētāju uzvedībā, zināšanu vadībā, uzvedības ekonomikā. Lasījis vieslekcijas RISEBA un RTU. Kā mārketinga konsultants ir konsultējis vairākus lielos Latvijas uzņēmumus, tādus kā DnB Banka, Latvijas Radio, SIA Forevers, būvniecības nams “Kurši” u.c.

“Lūst vai plīst” uzaicināto uzņēmēju pieredzes stāsts par veiksmēm un neveiksmēm, izdošanos un neizdošanos, par pieredzi, no kuras, mēs klausītāji, varam daudz mācīties un iedvesmoties. Stāstītāja uzdevums ir parādīt savas pieredzes ieguvumus un dalīties ar tiem, iedvesmojot un iedrošinot nebaidīties attīstīt biznesa idejas un piedzīvot, lai tur lūst vai plīst. Katram uzņēmējam ir savs stāsts, tie mēdz būt līdzīgi, bet ne vienādi.

Vietu skaits ierobežots!

Pieteikšanās līdz 22. novembrim >>>  http://www.liaa.gov.lv/…/pasakums-lust-vai-pli…/pieteiksanas

Kuldīgas Biznesa inkubators / Pilsētas laukums 4 (3. stāvs), Kuldīga Sākums plkst. 17.00, ierašanās no plkst. 16.30.

Pasākuma valoda – latviešu. Dalība bezmaksas.