Festivāls iNOVUSS

Pirmo reizi Rīgā, Lucavsalānotiks inovāciju un tehnoloģiskās jaunrades festivāls iNOVUSS, kur varēs smelties jaunas idejas, dzirdēt spilgtus viedokļus, atrast negaidītus risinājumus un sastapt iedvesmojošus cilvēkus, kā arī baudīt muzikālus priekšnesumus.
Brīvdabas festivāls iNOVUSS piedāvās bagātīgu programmu. Uz lielās MAGNETIC LATVIA skatuves ar savu pieredzi un vērtīgiem ieteikumiem dalīsies gan Latvijas uzņēmēji un inovāciju attīstītāji, gan ārvalstu lektori. Programmu bagātinās arī muzikāli priekšnesumi, DJ uzstāšanās un aizraujošas performances.
Festivālā paralēli darbosies arī tematiskās teltis - DIZAINA KUPOLS, kas aicinās piebiedroties visus, kurus interesē radošā uzņēmējdarbība un iespēja uz lietām paskatīties no citas perspektīvas; NAUDAS KVARTĀLS, kur pieredzējuši uzņēmēji un finansējuma pārvaldītāji runās par finansējuma lomu, apmeklētāji varēs iepazīt pieejamos finanšu rīkus un piedalīties investīciju sesijā; 23XX, kur centrā būs sieviete kā komandas līderis biznesā, tehnoloģiju un inovāciju jomā; SMART CAFE, kur neformālā gaisotnē tiks runāts par zinātnes un uzņēmējdarbības sadarbību, ideju īstenošanu un inovatīvu produktu izstrādi, savukārt BIZNESA TERASE būs vieta, kurā uzzināt par LIAA sniegto atbalstu, kā arī norunāt tikšanos ar domubiedriem, lai atrastu sadarbības partnerus nākotnes ieceru īstenošanai.
Jaunrades festivāls iNOVUSS notiks 25. un 26. augustā Rīgā, Lucavsalā.
Festivāla pilnā programma, dalībnieku reģistrācija un visa aktuālā informācija: www.inovuss.lv