Lielā talka 2017.

Lielā talka 2017.

       Šajā gadā Alsungas pašvaldībā Lielā Talka norisināsies visu aprīļa mēnesi. Aicinām iedzīvotājus arī šogad būt aktīviem, sakopjot sevis izraudzīto vietu, cenšoties padarīt mūsu novadu vēl tīrāku un estētiski pievilcīgāku.
Alsungas pašvaldība no 4.aprīļa uzsāk iesniegumu pieņemšanu par dalību sevis izvēlētās teritoriju sakopšanas vietas, zvanot m.t.26699509, m.t.29386460 un reģistrējot talkošanas vietas, kā arī vienojoties par šim nolūkam paredzēto maisu saņemšanu.
Talkot tiek aicināti uzņēmumi, iestādes, privātpersonas vai to grupas u.c. interesenti, kuriem rūp apkārtējās vides stāvoklis un tās sakārtotība. Primārais talkas mērķis – sakārtot iedzīvotāju iecienītās atpūtas vietas (t.sk. ūdens objektu piekrastes un mežu teritorijas), kuras, pavadot ziemu, ir piesārņotas ar dažāda veida atkritumiem.
Informējam, ka savāktie sadzīves atkritumi ir jāievieto tikai Komunālās saimniecības izsniegtajos talkas maisos un reģistrācijas brīdī atrunātajās vietās, lai Talkas ietvaros -aprīļa mēnesī -savākto atkritumu izvešana noritētu raiti un nerastos šaubas par atkritumu izcelsmi.
Katrs viens un visi kopā mēs varam Alsungu darīt vēl tīrāku un sakoptāku!
                                                                                                                                                              Pašvaldība