Uzņēmējdarbības uzsācējiem!

23. martā, Kuldīgā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas Biznesa inkubators ielūdz uz semināru “Finansējuma piesaistes iespējas uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai”.

Seminārā apmeklētājus iepazīstinās ar aktuālajām LIAA un LAD ES projektu programmām un populārākajiem klasiskā finanšu avotu veidiem. Swedbank, ALTUM un SEB Banka pārstāvji stāstīs, kā ārējā finansējuma sniedzēji var palīdzēt uzsākt un attīstīt savu uzņēmējdarbību. Semināra apmeklētājiem būs pieejamas arī bankas “Citadele” individuālas konsultācijas informatīvajā stendā.
Bieži vien jaunajiem uzņēmējiem sagādā grūtības nodrošināt uzņēmuma pamatkapitālu un investīcijas uzņēmuma turpmākās attīstības nodrošināšanai. Uzņēmējiem ir svarīgi saprast finansējuma avotu mērķus, tā kā dažādiem finansējuma avotiem ir atšķirīgi kritēriji atbalsta sniegšanai. Tādējādi gan jaunie uzņēmēji, gan finansējuma sniedzēji meklē sev vispiemērotāko sadarbības partneri.
Seminārā aicināti piedalīties Alsungas, Skrundas, Kuldīgas u.c. novadu topošie un esošie uzņēmēji, kuri grib uzsākt un attīstīt uzņēmējdarbību.
Semināra norises laiks un vieta: 23. marts, 13.00–15.50, Mārtiņzāle, Pilsētas laukums 4, Kuldīga.

Pieteikšanās līdz 20. martam:
http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/seminars-finansejuma-piesaistes-iespejas-uznemejdarbibas-uzsaksanai-un-attistibai-kuldiga/pieteiksanas

Semināra programma:
http://www.liaa.gov.lv/files/liaa/attachments/-_3._seminara_programma_-_0.pdf